search-icon
Spis treści

Mini żuraw budowlany – mała maszyna z dużymi możliwościami

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest precyzja, ale i konkretna siła, trzeba stawiać na sprawdzone rozwiązania. Szeroko pojęte budownictwo jest taką dziedziną naszego życia, w której nie ma dróg na skróty. Od dobrze dobranych materiałów, poprzez wykwalifikowaną kadrę, aż po prawidłowo działające maszyny – wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. Źle pojęte oszczędności mogą się stać przyczyną opóźnień, czy też nawet wypadków na placu budowy. Lepiej więc stawiać tutaj na pomysły, które sprawdziły się w przeszłości. Dobrym rozwiązaniem mogą być tutaj precyzyjne oraz efektywne mini żurawie budowlane. Taki mini żuraw zaopatrzony w hydrauliczne podpory boczne sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie dotrą duże żurawie budowlane. Warto więc sięgnąć po nieduże żurawie budowlane już dziś.

Mini żuraw budowlany

Mini żuraw budowlany – rozwiązanie, na które warto postawić

Najłatwiej będzie nam znaleźć mini żurawie budowlane za pośrednictwem Internetu – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Mini żuraw jest dźwigiem, który może podnieść ciężar o wadze nawet dziewięciu ton. Warto więc szukać ich, zwłaszcza w nowych ogłoszeniach w sieci, wpisując w wyszukiwarce internetowej hasło, np.: „mini żuraw budowlany” albo „mini żuraw do szyb”, itp. Jedną z najciekawszych ofert pod tym względem, z której to będzie można skorzystać prawie na każdej budowie, przygotowała dla nas witryna: www.malezurawie.pl. Znajdziemy tam urządzenia mające odpowiednią wysokość podnoszenia, które nie uszkadzają podłoża oraz pracują zarówno na płaskim, jak i na stromym terenie. Można więc tutaj wypożyczyć żurawie firm: Alma Crawler, Maeda, Hoeflon, Smartlift, Viavac czy Kappel. Żurawie możemy obsługiwać sami, ale możemy także skorzystać z operatorów, którzy posiadają wszelkie rodzaje uprawnień, niezbędnych do obsługi tych urządzeń.

Sprawdź nasze inne artykuły o budowie domu

Mały żuraw budowlany – moc możliwości, zróżnicowane opcje

Korzystając z oferty wyżej wymienionej firmy, wypożyczymy np. mini żuraw do szyb, dźwig dekarski, podnośnik koszowy, itp. Nieduży dźwig do szyb, zaopatrzony w odpowiednie przyssawki, pozwoli nam na przeniesienie dużych tafli szkła na odpowiednią wysokość. Skorzystanie z urządzeń, które są wykonane tak, by nie niszczyły podłoża, podczas używania wysięgnika, sprawi że nasza praca stanie się o wiele szybsza i wydajniejsza. W ofercie firmy są też stałe szkolenia z obsługi tego typu żurawi, dzięki którym można uzyskać uprawnienia do obsługi takich maszyn aż na pięć lat. W ich asortymencie bez trudu znajdziemy maszynę, której udźwig się sprawdzi na naszej budowie.

Artykuł napisany przez Rafał Brzeziński, 16 marca 2022